Tracon FLE-35/25ZS sínre szerelhető/ zöld/sárga/ 1×35+1×25mm2/1×35+1×25mm2/ 400VAC/ 125A főáramköri leágazó kapocs
Gyártói cikkszám:
FLE-35/25ZS
Márka:
TRACON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Főáramköri leágazó kapocs
Névleges áram
25A