AEG BSS18MTF12-0 18 V akku és töltő nélkül szénkefe nélküli középnyomatékú ütvecsavarozó
Típus: Ütvecsavarbehajtó
Márka:
AEG
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
18 V-os szénkefe nélküli középnyomatékú ütvecsavarozó, 785 Nm nyomaték, 4 üzemmód, 0-2800 ford./perc,akkumulátor és töltő nélkül
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Max. forgatónyomaték (kemény)
785 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-2800 ford./perc
Ütésszám
0-3800 ütés/perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Ütvecsavarbehajtó
Hasonlók
Megnézem mindet
#207136
#207136
Bosch Easydrill 12 Li-Ion akkus fúró/csavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Pioneer SX-10AE-B fekete sztereó rádióerősítő
Sbox LCD-223 13"-43" VESA 200x200 dönthető, forgatható, karos fali konzol