AEG BSB18G4-202C 18 V szénkefés ütvefúró-csavarozó
Típus: Ütvefúró-csavarozó
Márka:
AEG
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
18 V szénkefés ütvefúró-csavarozó, 2 x 2.0 Ah akkumulátor és töltő
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
60 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-1800 ford./perc
Ütésszám
28000 ütés/perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Ütvefúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473387
#473387
Scheppach C-CD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) ütvefúró-csavarozó
Einhell 4514221 TE-CD 18/2 Li-i +64 2x2Ah akkumulátoros ütvefúró-csavarozó szett
Black&Decker BDCHD18K 18V 1,5Ah kofferben akkus ütvefúró-csavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek