Hikoki DV18DJL-3AH-HITBOX ütvefúró-csavarozó
Típus: Ütvefúró-csavarozó
Gyártói cikkszám:
DV18DJL-3AH-HITBOX
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Max. forgatónyomaték (kemény)
55 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-1400/min
Ütésszám
0-19 600/min
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Ütvefúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473387
#473387
Scheppach C-CD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) ütvefúró-csavarozó