Hikoki BUJ180A000 asztali vizesvágó
Gyártói cikkszám:
BUJ180A000
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
•Könnyen hordozható csempevágógép.
•Öntött alumínium asztal.
•CSMC O 180 mm típusú tárcsával szállítva
Műszaki adatok:
•Teljesítmény:750 W
•Feszültség:230 V
•Tárcsaátmérő:180 x 25,40 mm
•Max. anyagvastagság:30 mm