Hikoki MZRS330000 egytárcsás falvágó
Gyártói cikkszám:
MZRS330000
Márka:
HIKOKI
Garancia:
36 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékleírás
Forradalmian új gyűrűs falvágó gép, amelynek segítségével akár 220 mm-es vágásmélység érhető el kőzetben vagy betonban
Használható vizesen (integrált vízellátás)
Túlterhelést jelző LED
230V - 3200W motor
Műszaki adatok
Motor:3,2 kW
Vágótárcsa átmérő:330 mm
Vágásmélység:220 mm
Gép tömege:25 kg
Adatok
Alapadatok
Típus
Falvágó
Hasonlók
#328305
#328305
Hikoki CM9UBY egytárcsás falvágó
Hikoki CM9SR egytárcsás falvágó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
SAL HV 623 200W 3 utas autós hangváltó