Hikoki MZSLB1505S horonyvágó
Gyártói cikkszám:
MZSLB1505S
Márka:
HIKOKI
Garancia:
36 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Hikoki MZSLB1505S horonyvágó
Leírás
Termékleírás
Motor:2,5 kW
Feszültség:230 V
Tárcsaátmérő:150 mm
Vágótárcsa furatátmérő:22,23 mm
Vágásmélység:50 mm
Gép tömege:7,2 kg
Adatok
Alapadatok
Típus
Horonyvágó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Hikoki MZSLB1505S horonyvágó
LAMAX StarCube1 40W Bluetooth hangszóró