DAHUA IPC-HDW2231T-ZS-27135-S2 kültéri/ 2MP/ 2,7-13,5mm/ motoros/ IR40m/ IP Turret kamera
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
IPC-HDW2231T-ZS-27135-S2
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Professzionális Full HD felbontás és Starlight technológia
Motoros zoom az egyszerű távoli hangoláshoz
A kamera egyik legnagyobb előnye a 2,7 mm és 13,5 mm között állítható motoros objektív, amely lehetővé teszi a látószög távoli módosítását a rögzítőn vagy okostelefonon keresztül. A telepítőnek nem kell fizikailag hozzányúlnia az optikához a fókuszáláshoz, mivel a rendszer automatikusan élesre állítja a képet a zoomolás után. Ez a rugalmasság lehetővé teszi, hogy tágabb tereket, például egy teljes udvart, vagy szűkebb részleteket, például egy kaput vagy bejáratot egyaránt tűéles minőségben figyeljünk meg.
Kimagasló képminőség nehéz fényviszonyok között
Intelligens videóelemzés és biztonsági funkciók
Erős éjszakai látás és tartós turret kialakítás
Rugalmas tápellátás és helyi rögzítés
Tulajdonságok:
  • 1/2,8" 2 megapixeles progresszív CMOS
  • Felbontás: 2M (1920 × 1080)
  • Tömörítés: H.265/H.264/H.264B/MJPEG
  • Lencse: 2,7-13,5 mm (motoros vari-focal)
  • Látószög: 131° - 33°
  • FPS: 1920 × 1080 (1 fps-25/30 fps)
  • Min. Megvilágítás: 0,002 Lux @F1.5, 0 Lux IR esetén
  • Hálózati csatlakozó: 1xRJ45 10/100Mb
  • Időjárásálló kültéri ház (IP67)
  • Day&Night funkció (automatikus IR cut filter)
  • Beépített IR ledek (max. 40m)
  • 3D DNR zajszűrés
  • Háttérfény kompenzáció (BLC)
  • HLC funkció
  • WDR funkció (120dB)
  • Onvif támogatás
  • Micro SD kártya támogatás (max 256GB)
  • Tápegység: 12 V DC / PoE (802.3af) - (tápegység nem tartozék)
  • Fogyasztás: 6,4 W
  • Működési hőmérséklet: -30 °C ~ + 60 °C
  • Méret: 108,3 mm × ?122 mm
  • Bruttó súly: 880 g
  • Fém ház
  • A kép illusztráció. A termék ettől eltérhet.
Adatok
  • Alapadatok
    • Irodai
      • Igen
    • Kialakítás
      • Turret kamera
    • Vezetékes
      • Igen
    • Vezeték nélküli
      • Nem
    • Széria
      • Lite
    • Mozgás érzékelés
    • Anyag
      • Fém
    • Alap szín
      • Fehér
    • Támogatott mobil operációs rendszerek
      • Android, iOS
    • Látószög
  • Technikai paraméterek
    • Szenzor típusa
      • 1/2,8” Progressive CMOS
    • Beépített IR LED
    • Max. IR távolság
      • 40m
    • Látószög
      • 109 °
    • Lencse
      • Motoros zoom
    • Pant-Tilt-Zoom
      • Nem
    • LAN
      • 1 db
  • Videó
    • Felbontás
      • 2,00 MP
    • FPS max. felbontás esetén:
      • 30FPS
    • H265/H265+ támogatás
    • Minimális megvilágítás
      • 0.002 Lux/F1.5
    • ICR
    • BLC
    • WDR
    • Dinamikatartomány WDR
      • Valós WDR (100-120dB)
    • Zajcsökkentés
    • Kiemelés kompenzálás (HLC)
    • Fókusztávolság
      • 2,7-13,5mm (motoros)
    • Fehéregyensúly
      • Auto/Natural/Street Lamp/Outdoor/Manual
  • Csatlakozó(k)
    • SD kártyaolvasó
    • Memóriakártya foglalat
      • Micro SD
    • Memóriakártya maximális mérete
      • 256GB
    • Riasztó bemenet/kimenet
  • Egyéb adatok
    • Elhelyezés
      • Kültéri
    • Nemzetközi védelmi (IP) kód
      • IP67
    • Vízálló
    • Tápellátás
      • 12VDC / PoE
    • POE támogatás
    • Analitika
      • IVS
    • Teljesítményfelvétel (max.)
      • 6,5W