Dahua IPC-HDBW3241R-ZAS-27135 /kültéri/2MP Lite AI/2,7-13,5mm/motoros/IR40m/IP dóm kamera
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
IPC-HDBW3241R-ZAS-27135
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Professzionális Full HD felbontás és Lite AI technológia
Motoros zoom az egyszerű távoli hangoláshoz
A kamera egyik legnagyobb előnye a 2,7 mm és 13,5 mm között állítható motoros objektív, amely lehetővé teszi a látószög távoli módosítását és a fókusz finomhangolását a rögzítőn vagy okostelefonon keresztül. A telepítőnek nem kell fizikailag hozzányúlnia az optikához, mivel a rendszer automatikusan élesre állítja a képet a zoomolás után. Ez a rugalmasság lehetővé teszi, hogy tágabb tereket (például egy teljes udvart) vagy szűkebb részleteket (például egy bejáratot vagy sorompót) egyaránt tűéles minőségben figyeljünk meg.
Precíz ember- és járműfelismerés (SMD Plus)
Kimagasló képminőség nehéz fényviszonyok között
Vandálbiztos és időjárásálló kültéri kivitel
Rugalmas tápellátás és hangrögzítés
Tulajdonságok:
  • 1/2,8 " 2 megapixeles progresszív CMOS
  • Felbontás: 2M (1920 × 1080)
  • Tömörítés: H.265/H.264/H.264H/H.264B/MJPEG
  • Időjárásálló kültéri ház (IP67)
  • Hálózati csatlakozó: 1xRJ45 10/100Mb
  • Min. Megvilágítás: 0,005 Lux @F1.5, 0 Lux IR esetén
  • FPS: 1920 × 1080 (1 fps-25/30 fps)
  • Látószög: 130° - 33°
  • Lencse: 2,7-13,5 mm (motoros vari-focal)
  • Day&Night funkció (automatikus IR cut filter)
  • Beépített IR ledek (max. 40m)
  • 3D DNR zajszűrés
  • Háttérfény kompenzáció (BLC)
  • HLC funkció
  • WDR funkció (120dB)
  • Vandálbiztos kivitel (IK10)
  • Onvif támogatás
  • Hang be-/kimenet: 1/1
  • Micro SD kártya támogatás (max 256GB)
  • Tápegység: 12 V DC / PoE (802.3af) - (tápegység nem tartozék)
  • Fogyasztás: 8,5 W
  • Működési hőmérséklet: -30 °C ~ + 60 °C
  • Méret: 122 mm × 88,9 mm
  • Bruttó súly: 663 g
  • Fém ház
  • A kép illusztráció. A termék ettől eltérhet.
Adatok
  • Alapadatok
    • Irodai
      • Igen
    • Kialakítás
      • Dóm kamera (Dome)
    • Vezetékes
      • Igen
    • Vezeték nélküli
      • Nem
    • Széria
      • Lite-AI
    • Mozgás érzékelés
    • Anyag
      • Fém
    • Alap szín
      • Fehér
    • Támogatott mobil operációs rendszerek
      • Android, iOS
    • Látószög
  • Technikai paraméterek
    • Szenzor típusa
      • 1/2,8” Progressive CMOS
    • Beépített IR LED
    • Max. IR távolság
      • 40m
    • Látószög
      • 108 °
    • Lencse
      • Motoros zoom
    • Pant-Tilt-Zoom
      • Nem
    • LAN
      • 1 db
  • Videó
    • Felbontás
      • 2,00 MP
    • FPS max. felbontás esetén:
      • 30FPS
    • H265/H265+ támogatás
    • Minimális megvilágítás
      • 0.002 Lux/F1.5
    • ICR
    • BLC
    • WDR
    • Dinamikatartomány WDR
      • Valós WDR (100-120dB)
    • Zajcsökkentés
    • Kiemelés kompenzálás (HLC)
    • Fókusztávolság
      • 2,7-13,5mm (motoros)
    • Fehéregyensúly
      • Auto/Natural/Street Lamp/Outdoor/Manual
  • Csatlakozó(k)
    • SD kártyaolvasó
    • Memóriakártya foglalat
      • Micro SD
    • Memóriakártya maximális mérete
      • 256GB
    • Analóg hangbemenet
      • 1 db
    • Analóg hangkimenet
    • Riasztó bemenet/kimenet
  • Egyéb adatok
    • Elhelyezés
      • Kültéri
    • Nemzetközi védelmi (IP) kód
      • IP67
    • Vízálló
    • Ütésálló
    • Tápellátás
      • 12VDC / PoE
    • POE támogatás
    • Analitika
      • AI - Mesterséges intelligencia
    • Teljesítményfelvétel (max.)
      • 8W