Gembird 3DP-ABS1.75-01-W ABS 1.75mm 1kg fehér filament
Szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
3DP-ABS1.75-01-W
Márka:
GEMBIRD
Garancia:
24 hónap
Termékleírás:
Főbb jellemzők
  • Strapabíró, ütésálló ABS alapanyag
  • Stabil, egyenletes extrudálás
  • Jó hőállóság és mechanikai szilárdság
  • Univerzális kompatibilitás 1,75 mm-es 3D nyomtatókkal
  • Ideális funkcionális és dekorációs modellekhez
Műszaki adatok
  • Anyag: ABS
  • Filament átmérő: 1,75 mm (±0,05 mm)
  • Szín: fehér
  • Tekercs tömeg: 1 kg
  • Nyomtatási hőmérséklet: 225–245 °C
  • Ajánlott nyomtatási sebesség: kb. 40–60 mm/s
  • Szakítószilárdság: ~45 MPa