TOO MC-200-300-BSS 300W 1L fekete-acél konyhai aprító
Űrtartalom: 1,00 L • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
MC-200-300-BSS
Márka:
TOO
Garancia:
12 hónap Display szervizben
Gyûjtõ:
karton=6db
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
• Teljesítmény: 300 W
• 1000 ml térfogat
• 2 sebességes kapcsoló
• Üveg edény
• S alakú pengék
• Csúszásmentes talp
• 220 - 240 V / 50 Hz - 60 Hz