TRIO R50231093 Dosy rózsaszín asztali lámpa
Típus: Asztali lámpa • Alap szín: Rózsaszín
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
R50231093
Márka:
TRIO
Garancia:
24 hónap
Gyûjtõ:
karton=12db
Adatok
  • Fizikai jellemzők
    • IP besorolás
      • IP20
    • Lámpatest/kar/oszlop anyaga
      • Kerámia
    • Átmérő
      • 18,00 mm
    • Nettó súly
      • 0,56 kg
    • Magasság (max.)
      • 29 cm
    • Átmérő
      • 18 cm
  • Csomag tartalma
    • Izzót tartalmaz-e
      • Nem
  • Alapadatok
    • Típus
      • Asztali lámpa
    • Család
      • Dosy
    • Izzó foglalat
      • E14
    • Alap szín
      • Rózsaszín
    • Foglalat max. W
      • 40 W
    • Elhelyezés
      • Nappali/Hálószoba
    • Feszültség
      • 230,0 V