Dahua CS4006-4ET-60 4x10/100 Mbps PoE + 2x10/100 Mbps uplink/60W/Cloud Managed PoE Switch
Gyártói cikkszám:
CS4006-4ET-60
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Megbízható hálózati alap kis rendszerekhez
Intelligens PoE tápellátás és hatékonyság
Felhőalapú menedzsment és távoli elérés
Folyamatos üzemidő PoE Watchdog funkcióval
Speciális távolsági átvitel és védelem
Egyszerű telepítés és széleskörű kompatibilitás
Adatok
  • Alapadatok
    • Switch típusa
      • Nem menedzselhető
    • Anyag
      • Fém
    • Hálózati csatlakozás
      • 10/100 Mb/s
    • Switch Layer
      • Layer 2 (L2)
    • WEB alapú kezelés
      • Igen
    • Smart menedzselhetőség
      • Igen
    • MAC címtábla
      • 8000 bejegyzés
    • POE maximális teljesítmény
      • 60 W
    • Kapcsolódási technológia
      • Vezetékes
  • Csatlakozó(k)
    • Alap LAN csatlakozók típusa
      • Fast Ethernet (10/100)
    • Összes LAN port
      • 6 db
    • 10/100 Mbps LAN
      • 4 db
    • POE portok száma
      • 4 db
    • POE+ portok száma
      • 1 db
  • Hálózat
    • Broadcast Storm kontroll
    • Virtuális LAN (VLAN) támogatás
    • Virtuális LAN (VLAN) mennyiség
      • 32
    • Szabvány
      • 802.3af
      • 802.3at
      • 802.3bt
  • Kialakítás
    • Alap szín
      • Fekete
    • Külső tápegység
  • Egyéb adatok
    • Folyamatszabályozás támogatás
    • Jumbo frame támogatás
      • 9216
    • Relatív üzemi páratartalom
      • 10 - 90 %
    • Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
      • -10 - 55 °C
    • POE támogatás
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 130 mm
    • Magasság (max.)
      • 9 mm
    • Mélység (max.)
      • 2,6 mm