Dahua CS4006-4GT-60 4x1 Gbps PoE + 2x1 Gbps uplink/60W/Cloud Managed PoE Switch
Gyártói cikkszám:
CS4006-4GT-60
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Megbízható hálózati erőforrás kompakt kivitelben
Intelligens PoE tápellátás és energiagazdálkodás
Rugalmas felhőalapú menedzsment és távoli elérés
Speciális felügyeleti funkciók és stabil működés
Gyors és hatékony adatforgalmi teljesítmény
Egyszerű telepítés és széleskörű integráció
Adatok
  • Alapadatok
    • Switch típusa
      • Nem menedzselhető
    • Anyag
      • Fém
    • Hálózati csatlakozás
      • 10/100/1000 Mb/s
    • Switch Layer
      • Layer 2 (L2)
    • WEB alapú kezelés
      • Igen
    • Smart menedzselhetőség
      • Igen
    • MAC címtábla
      • 8000 bejegyzés
    • POE maximális teljesítmény
      • 60 W
    • Kapcsolódási technológia
      • Vezetékes
  • Csatlakozó(k)
    • Alap LAN csatlakozók típusa
      • Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    • Összes LAN port
      • 6 db
    • Gigabit LAN
      • 4 db
    • POE portok száma
      • 4 db
    • POE+ portok száma
      • 1 db
  • Hálózat
    • Broadcast Storm kontroll
    • Virtuális LAN (VLAN) támogatás
    • Virtuális LAN (VLAN) mennyiség
      • 32
    • Szabvány
      • 802.3af
      • 802.3at
      • 802.3bt
  • Kialakítás
    • Alap szín
      • Fekete
    • Külső tápegység
  • Egyéb adatok
    • Folyamatszabályozás támogatás
    • Jumbo frame támogatás
      • 9216
    • Relatív üzemi páratartalom
      • 10 - 90 %
    • Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
      • -10 - 55 °C
    • POE támogatás
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 115 mm
    • Magasság (max.)
      • 84 mm
    • Mélység (max.)
      • 27 mm