Dahua CS4010-8ET2GT-110 8x10/100 Mbps PoE + 2x1 Gbps uplink/110W/Cloud Managed PoE Switch
Gyártói cikkszám:
CS4010-8ET2GT-110
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Professzionális hálózati központ kis- és középvállalkozásoknak
Intelligens PoE tápellátás és kiemelkedő teljesítménykeret
Felhőalapú menedzsment és távoli felügyelet
Megbízható üzemeltetés PoE Watchdog funkcióval
Speciális távolsági átvitel és védelem
Egyszerű telepítés és széleskörű kompatibilitás
Adatok
  • Alapadatok
    • Switch típusa
      • Nem menedzselhető
    • Anyag
      • Fém
    • Hálózati csatlakozás
      • 10/100 Mb/s
    • Switch Layer
      • Layer 2 (L2)
    • WEB alapú kezelés
      • Igen
    • Smart menedzselhetőség
      • Igen
    • MAC címtábla
      • 8000 bejegyzés
    • POE maximális teljesítmény
      • 110 W
    • Kapcsolódási technológia
      • Vezetékes
  • Csatlakozó(k)
    • Alap LAN csatlakozók típusa
      • Fast Ethernet (10/100)
    • Összes LAN port
      • 10 db
    • Gigabit LAN
      • 2 db
    • 10/100 Mbps LAN
      • 8 db
    • POE portok száma
      • 8 db
  • Hálózat
    • Broadcast Storm kontroll
    • Virtuális LAN (VLAN) támogatás
    • Virtuális LAN (VLAN) mennyiség
      • 32
    • Szabvány
      • 802.3af
      • 802.3at
      • 802.3bt
  • Kialakítás
    • Alap szín
      • Fekete
    • Külső tápegység
  • Egyéb adatok
    • Folyamatszabályozás támogatás
    • Jumbo frame támogatás
      • 9216
    • Relatív üzemi páratartalom
      • 10 - 90 %
    • Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
      • -10 - 55 °C
    • POE támogatás
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 184 mm
    • Magasság (max.)
      • 103 mm
    • Mélység (max.)
      • 27 mm