IRIS Electric IEEC-20M-16A/250V Kültéri hosszabbító 20 méteres 16A/250V, H05RR-F, IP44, fekete
Alap szín: Fekete • Csatlakozó 1: SCHUKO
Gyártói cikkszám:
IEEC-20M-16A/250V
Márka:
IRIS ELECTRIC
Garancia:
24 hónap
Gyûjtõ:
karton=6db
db
Kosárba
Leírás
IRIS Electric IEEC-20M-16A/250V Hosszabbító kábel
Kábel típusa: H05RR-F 3 x 1. 5 mm²
Kábelhossz: 20 méter
Védettség: IP44
Védőkupak: Gumi
Névleges feszültség: 250V
Névleges áramerősség:16A
Max. teljesítmény: 3500 W
Minősítás: CE
Adatok
Alapadatok
Kábel hosszúság
2000 cm
Funkció
Hosszabbító
Alap szín
Fekete
Csatlakozó(k)
Csatlakozó 1
SCHUKO
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
TOO HD-140 PR 1600W összecsukható lila hajszárító ionizáló funkcióval