Baseus C40351600113-00 UltraControl műszerfalra helyezhető fekete autós telefon tartó
Típus: Autós telefontartó • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
C40351600113-00
Márka:
BASEUS
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Típus
Autós telefontartó
Márka kompatibilitás
Univerzális
Eszköz kompatibilitás
Univerzális
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
7,2 "
Asztali állvány
Nem
Akkumlátort tartalmaz
Nem
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Anyag
Fém
Szélesség (max.)
113 mm
Magasság (max.)
105 mm
Mélység (max.)
175 mm
Technikai paraméterek
Vezeték nélküli töltés
Csatlakozó(k)
Bluetooth
Hasonlók
Megnézem mindet
#358038
#358038
Hama 201516 FIC 3 "MAGNET ALU" univerzális autós mobiltartó
Hama 201515 FIC 3 "FLIPPER 2.0" fekete univerzális autós mobiltartó
Setty TF-0056 univerzális műszerfalra/szélvédőre helyezhető fekete autós telefon tartó
Maxlife TF-0071 univerzális műszerfalra/szélvédőre helyezhető fekete autós telefon tartó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Whirlpool W7X 94A OX inox, alulfagyasztós, Hűtő:263L, Fagyasztó:104L, No frost hűtőszekrény (Használt - B)