NextOne 63W-CAR-CHR-DUAL 63W fekete dual autós töltő
Típus: Autós töltő • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
63W-CAR-CHR-DUAL
Márka:
NEXTONE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Autós töltő
Márka kompatibilitás
Apple
Eszköz kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Hasonlók
Megnézem mindet
#190868
#190868
Hama 178274 Qualcomm QC 4.0 USB Type-C autós töltő
Baseus Grain 3,1A dual USB fekete autós töltő
SAL SA 060 2.4A univerzális 4x USB autós gyorstöltő
Axagon PWC-QC5 QC3.0 + 2.4A fekete autós töltő
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek