Satechi ST-U2C40CCM 40W 2xType-C asztroszürke autós töltő
Típus: Szivargyújtós töltő • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
ST-U2C40CCM
Márka:
SATECHI
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Szivargyújtós töltő
Márka kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Technikai paraméterek
Teljesítmény
40 W
Csatlakozó(k)
1. csatlakozó típusa
2xUSB Type-C
Hasonlók
Megnézem mindet
#293174
#293174
Forever iPhone 8-PIN 2,1A autós töltő
Satechi ST-TCPDCCM 72W USB/Type-C asztroszürke autós töltő
Devia ST354663 30W+QC 3.0 USB + Type-C szivargyújtó töltő
Hama 178380 "Picco", 2,4A Micro USB autós töltő szett
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek