Iris IMP320-M-LC Egérpad M méret, kétoldalas bőr-parafa, 320mm x 270mm x 1.8mm
Szélesség (max.): 320 mm
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
IMP320-M-LC
Márka:
IRIS
Garancia:
12 hónap
Gyûjtõ:
karton=60db
Termékleírás
Az Iris IMP320-M-LC egy M méretű, kétoldalas egérpad, amely bőr és parafa felületével kényelmes, stabil és esztétikus megoldást nyújt a mindennapi számítógépes munkához. A 320 × 270 mm-es méret ideális kisebb asztalokhoz, míg a 1,8 mm-es vékony kialakítás diszkréten illeszkedik modern munkaállomásokhoz.
Főbb jellemzők
  • Kétoldalas kivitel – használható bőr vagy parafa oldallal
  • M méret (320 × 270 mm) – kompakt, mégis kényelmes mozgástér
  • Sima bőr felszín – egyenletes, pontos egérmozgás
  • Természetes parafa felület – stabil, csúszásgátló tapadás
  • Vékony, 1,8 mm-es profil – letisztult, elegáns megjelenés
  • Minimalista dizájn – irodai és otthoni környezetbe egyaránt illik
Műszaki adatok
  • Terméktípus: egérpad
  • Méret: M
  • Méretek: 320 × 270 mm
  • Vastagság: 1,8 mm
  • Anyag: kétoldalas bőr–parafa
  • Felhasználás: beltéri, asztali
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Egérpad
    • Anyag
      • Bőr, Parafa
  • Tömeg és méretek
    • Szélesség (max.)
      • 320 mm
    • Magasság (max.)
      • 270 mm
    • Mélység (max.)
      • 1,8 mm