Iris IMP900-XL Egérpad XL méret, szövet-gumi, 900mm x400mm x 2mm
Szélesség (max.): 900 mm
Gyártói cikkszám:
IMP900-XL
Gyûjtõ:
karton=30db
Termékleírás
Az Iris IMP900-XL egérpad tágas felületet és stabil alapot biztosít számítógépes munkahoz, játékhoz vagy multimédiás használathoz. A 900mm × 400mm méretű kialakítás bőséges teret kínál nemcsak az egér mozgatásához, hanem akár a billentyűzet elhelyezéséhez is, így rendezett és kényelmes munkaterületet alkot. A 2mm vastag szövet-gumi réteg kényelmes alátámasztást és csúszásmentes tapadást biztosít bármilyen asztallapon.
Főbb jellemzők:
  • Méret: 900mm × 400mm – extra nagy felület
  • Vastagság: 2mm – kényelmes és tartós kivitel
  • Anyag: szövet felső réteg a precíz egérmozgásért, gumi alsó rész a stabil rögzítésért
  • Ideális számítógépes munkához, játékhoz és általános felhasználáshoz
    • Anyag
      • Szövet, Gumi
  • Tömeg és méretek
    • Szélesség (max.)
      • 900 mm
    • Magasság (max.)
      • 400 mm
    • Mélység (max.)
      • 2 mm