Zalman ZM-NS2000 fekete notebook hűtő
Ventilátor átmérő: 200 mm • Fordulatszám: 610 RPM • Ventilátor szám: 1 db
Gyártói cikkszám:
ZM-NS2000
Márka:
ZALMAN
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Notebook hűtőpad
Ventilátor átmérő
200 mm
Fordulatszám
610 RPM
Ventilátor szám
1 db
Technikai paraméterek
Zajszint
20 dB
Csapágy típus
Csúszócsapágy (Sleeve)
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Szélesség (max.)
377 mm
Magasság (max.)
52 mm
Mélység (max.)
283 mm
Hasonlók
Megnézem mindet
#102504
#102504
Hama 53070 "NCP-75" fekete 17"-ig notebook hűtő