TOO AF-130W-1500 W fehér 4,5 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer)
Kimeneti teljesítmény: 1500 W
Gyártói cikkszám:
AF-130W-1500W
Kosárba
Leírás
Termékjellemzők
Forrólevegős fritőz
Szín: Fehér
Teljesítmény: 1500 W
Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
Sütési idő: Manuálisan állítható
Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 4.5 Liter
Méret: 330 x 282 x 309 mm
Súly: 3.6 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Garancia: 12 hónap
Doboz tartalma:
AF-130W-1500W W Forrólevegős fritőz
Kimeneti teljesítmény
1500 W
Alap szín
Fehér
Űrtartalom
4,50 L
Technikai paraméterek
Nettó súly
3,6 kg
Szélesség (max.)
31 cm
Magasság (max.)
33 cm
Mélység (max.)
28,2 cm
Megnézem mindet
Tefal EY501815 fekete 4,2 L forrólevegős sütő
Sencor SFR 5030BK fekete 3,5 L forrólevegős sütő
Sencor SFR 3220WH fehér 2,6 L forrólevegős sütő
TOO AF-108W-1400W fehér 3,5 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) digitális vezérléssel
Utoljára megtekintett termékek
Russell Hobbs 24620-56/RH Fiesta 3in1 bordó fánk - sütemény- gofrisütő
Niedax RDV 200 200mm-sz 3000mm szalaghorganyzott fordítóreteszes funkciómegtartó kábeltálca fedél
Iris Electric 100 db natúr 370x7,6mm kábelkötegelő, gyorskötöző, kötegelő