Kimeneti teljesítmény: 1400 W
Gyártói cikkszám:
AF-150B
Leírás
Termékjellemzők
Szín: Fekete
Teljesítmény: 1400W
Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
Sütési idő: Manuálisan állítható (0-60 perc)
Kivehető kosár: Tapadásmentes bevonat
Kosár kapacitása: 5 Liter
Beépített programok száma: 7
Méret (mm): 27 x 32,6 x 32,1 cm
Súly: 3.8 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Funkciók:
Időzítő
Automatikus kikapcsolás
Túlmelegedés védelem
Működés visszajelzés
Csúszásgátló talp
Betekintő ablak
Doboz tartalma:
AF-140B-1400 W Forrólevegős fritőz
Típus
Forrólevegős sütő
Kimeneti teljesítmény
1400 W
Kivehető edény
Igen
Ellenörzőablak
Igen
Alap szín
Fekete
Űrtartalom
5,00 L
Technikai paraméterek
Nettó súly
3,8 kg
Szélesség (max.)
32,1 cm
Magasság (max.)
32,5 cm
Mélység (max.)
27 cm
Megnézem mindet
Braun MultiFry 3 HF3030 fekete 4,3 L forrólevegős sütő
TOO AF-140B-1400 W fekete 5 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) digitális vezérléssel
Philips HD9200/10 Airfryer 1000 L fehér 4,1 L forrólevegős sütő
Braun HF3000 Multifry3 fekete 4,3L forrólevegős sütő
Utoljára megtekintett termékek
Fumagalli SICHEM/ANNA E27 fehér kültéri függeszték
Fumagalli SICHEM/G250 E27 opál/fehér kültéri függeszték
Fumagalli SICHEM/GOLIA E27 fehér kültéri függeszték
Fumagalli MIZAR/GOLIA LED 6W 4K E27 fekete kültéri állólámpa