TOO AF-850-B-1800 W fekete 8 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) digitális vezérléssel
Kimeneti teljesítmény: 1800 W
Gyártói cikkszám:
AF-850-B
Márka:
TOO
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékjellemzők
Szín: Fekete
Teljesítmény: 1800W
Digitális LED kijelző
Hőfok szabályzás: 80-200 °C
Sütési idő: 0-60 perc
Kivehető kosár: Tapadásmentes bevonat
Kosár kapacitása: 8 Liter
Beépített programok száma: 8
Méret: 31.5 x 30.2 x 40.7 cm
Súly: 5.4 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Funkciók:
Automatikus kikapcsolás
Túlmelegedés védelem
Működés visszajelzés
Csúszásgátló talp
Érintésvezérlés
Adatok
Alapadatok
Típus
Forrólevegős sütő
Kimeneti teljesítmény
1800 W