NextOne AB1-MBA13-SFG-SMK MacBook Air 13" Retina fekete védőtok
Anyag: Polikarbonát • Maximális kijelzőméret kompatibilitás: 13 " • Védelmi jellemzők: Karcálló
Gyártói cikkszám:
AB1-MBA13-SFG-SMK
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
Anyag
Polikarbonát
Alap szín
Fekete
Magasság (max.)
1,1 mm
Eszköz kompatibilitás
MacBook Air 13" Retina
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
13 "
Védelmi jellemzők
Karcálló
Egyéb adatok
Egyéb
Ultravékony
Csúszásgátló talp
Gumi lábak
Utoljára megtekintett termékek
Fractal Design 180mm Dynamic X2 GP-18 PWM fekete ház hűtőventilátor