NextOne AB1-MBA13M2-SFG-FOG MacBook Air 13" M2 átlátszó védőtok
Anyag: Polikarbonát • Maximális kijelzőméret kompatibilitás: 13 " • Védelmi jellemzők: Karcálló
Gyártói cikkszám:
AB1-MBA13M2-SFG-FOG
Márka:
NEXTONE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
Anyag
Polikarbonát
Alap szín
Átlátszó
Magasság (max.)
1,1 mm
Alapadatok
Márka kompatibilitás
Apple
Eszköz kompatibilitás
MacBook Air 13"
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
13 "
Védelmi jellemzők
Karcálló
Egyéb adatok
Egyéb
Ultravékony
Gumi lábak
Csúszásgátló talp
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Bosch EasyImpact 18V-40 akkumulátoros fúrógép