NextOne AB1-MBA15M2-SFG-FOG 15" MacBook Air M3/M2 átlátszó tok
Maximális kijelzőméret kompatibilitás: 15 "
Gyártói cikkszám:
AB1-MBA15M2-SFG-FOG
Kosárba
Alap szín
Átlátszó
Eszköz kompatibilitás
MacBook Air 15" (M2)
MacBook Air 15" (M3)
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
15 "
Utoljára megtekintett termékek
Legrand 417026 CTX3 3P 9A 1Z 230V AC mini ipari mágneskapcsoló