TOO BP-BLLB-156 15,6" fekete hátizsák
Anyag: Poliészter • Maximális kijelzőméret kompatibilitás: 15,6 " • Párnázott belső: Van
Gyártói cikkszám:
BP-BLLB-156
Márka:
TOO
Garancia:
0 hónap
Gyûjtõ:
karton=10db
Termékleírás:
A stílusos TOO BP-BLLB-156 15,6" fehér notebook hátizsák nagy segítség laptopja hordozásában. A táskában 15,6” méretig kényelmesen és biztonságosan tárolhatja laptopját és annak kiegészítőit. A táska kiváló minőségű anyagokból készült, amely nagy tartósságot, hosszú élettartamot biztosít.
Tulajdonságok:
  • Kompatibilis: 15,6"-ig
  • Szín: fehér
  • Méret: 46 x 31 x 18cm
Adatok
  • Fizikai jellemzők
    • Anyag
      • Poliészter
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 310 mm
    • Magasság (max.)
      • 460 mm
    • Mélység (max.)
      • 180 mm
  • Alapadatok
    • Formátum
      • Notebook hátitáska
    • Táska kompatibilitás
      • 15,6" notebook táska
    • Márka kompatibilitás
      • Univerzális
    • Eszköz kompatibilitás
      • 15.6" notebook
    • Maximális kijelzőméret kompatibilitás
      • 15,6 "