Hisense 55" 55B4E30T 4K UHD Digital Signage LED LFD kijelző (Újracsomagolt)
Kültéri: Nincs • Kijelző méret: 55 " • Kijelző felbontás: 3840x2160 • Kijelző fényerő: 400 cd/m2
Gyártói cikkszám:
20001441_UCS
Márka:
HISENSE
Garancia:
24 hónap Oktogon szervizben
Új
Újracsomagolt
db
Kosárba
Kattintson duplán a képre a nagyításhoz!
1 db
Adatok
Felhasználási mód
Kültéri
Nem
Panel adatok
Kijelző méret
55 "
Panel típus
D-LED
Kijelző felbontás
3840x2160
Kijelző fényerő
400 cd/m2
Kijelző kontraszt
1200:1
Kijelző betekintési szög
178° / 178°
Kijelző válaszidő
8 ms
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
1238 mm
Magasság (max.)
711 mm
Mélység (max.)
61,7 mm
Nettó súly
15,9 kg
Káva szélessége
13,9 mm
Egyéb jellemzők
Falra szerelhetőség
VESA 400x400
Üzemi hőmérséklet
0 - 40°C
Üzemi idő
16/7
Csatlakozó(k)
D-Sub be
1 db
HDMI be
RJ45
USB 2.0 be
USB 3.0 be
WiFi
Igen
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
ASUS 120mm AF120A2R-SI GT301 ARGB ház hűtőventilátor
Motorola Moto G05 6,67" LTE 4/128GB DualSIM zöld okostelefon