LG 27" 27GS75Q-B QHD IPS 180Hz HDMI/DP gamer monitor (Újracsomagolt)
Kijelző méret: 27 " • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 2560x1440 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 300 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 1 ms • Kijelző képfrissítés: 180 Hz • G-Sync kompatibilitás: Van • AMD FreeSync kompatibilitás: Van • Fali kon
Csomag
csomagban elérhetõ
Újdonság
4 napja jelent meg
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
27GS75Q-B.AEU_UCS
Márka:
LG
Garancia:
24 hónap
Leírás
LG Monitor 27" Gamer - 27GS75Q-B (IPS; 16:9; 2560x1440; 200Hz; 1ms; 300cd; HDMIx2; DP; FreeSync; G-Sync; HDR10; sRGB99%)
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 27 "
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző felbontás
      • 2560x1440
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 300 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 1 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 180 Hz