Stalflex B-RSA19-1U-550B 19" 1U 550mm mély 4 ponton rögzíthető fekete fix tálca (Újszerű)
Csomag
csomagban elérhetõ
Újdonság
4 napja jelent meg
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
B-RSA19-1U-550B_USZ
Márka:
STALFLEX
Garancia:
24 hónap Szerviz Kft. szervizben
db
Kosárba
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Philips Daily Collection HD2516/90 fekete 2 szeletes kenyérpirító (Újszerű)
Hama 205061 FIC 90dB F-koax 1,5m fehér antenna kábel (Újracsomagolt)
TRIO R62931832 Camillus 18W 1650lm 3000K fekete mennyezeti lámpatest
MSI 31,5" G32CQ4 E2 QHD VA 170Hz DP/HDMI ívelt gamer LED monitor (Újszerű)