Stalflex RC19-4U-450MG 19" 4U 450 mm mély lapraszerelt szürke fém ajtós fali rack szekrény (Újszerű)
Gyártói cikkszám:
RC19-4U-450MG_USZ
Márka:
STALFLEX
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Stick`N 76x76 mm 100 lap 4 színű pasztell öntapadó jegyzettömb
Scheppach C-DTB74/1-X - 74 db-os tartozék készlettel, IXES 20 V (akkuval és töltővel) akkus 2-sebességes fúró-csavarozó
Plus Japan kézi kapocsmentes kék tűző- és lyukasztógép
TRIO 675710200 Ogasaki 26W 2400lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest