TOO OFR-9-2400-130 2400W olajradiátor (Újszerű)
Típus: Olajradiátor • Teljesítmény: 2400 W
Csomag
csomagban elérhetõ
Újdonság
4 napja jelent meg
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
OFR-9-2400-130 2400W_USZ
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap Display szervizben
Termékleírás
Jellemzők
Teljesítmény: 2400W
9 tagú
3 fűtési fokozat
24 órás időzítő
Termosztát
Túlmelegedés elleni védelem
Felbillenés esetén kikapcsol
Ventillátor
Működésjelző fény
Szín: fehér
220V / 50Hz
Doboz tartalma
OFR-9-2400-130 2400 W Olajradiátor
Használati útmutató
Adatok
  • Típus
    • Olajradiátor
  • Termosztát
    • Igen
  • Időzítő
    • Igen
  • Alapadatok
    • Teljesítmény
      • 2400 W