Gembird 3DP-PLA1.75-01-W PLA 1.75mm 1kg fehér filament
Szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
3DP-PLA1.75-01-W
Márka:
GEMBIRD
Garancia:
24 hónap
Termékleírás:
Főbb jellemzők
  • Könnyen nyomtatható, stabil PLA alapanyag
  • Alacsony vetemedés és jó rétegtapadás
  • Szagtalan nyomtatás
  • Pontos, egyenletes filament átmérő
  • Környezetbarátabb, biológiailag lebomló alapanyag
Műszaki adatok
  • Anyag: PLA (politejsav)
  • Filament átmérő: 1,75 mm (±0,05 mm)
  • Tekercs tömeg: 1 kg
  • Szín: fehér
  • Nyomtatási hőmérséklet: 190–220 °C