Gyártói cikkszám:
CS4226-24ET-375
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Nagy teljesítményű hálózati központ komplex rendszerekhez
Kimagasló 375 wattos PoE teljesítménykeret
Távoli felügyelet és Cloud Managed funkciók
Üzembiztonság a PoE Watchdog mechanizmussal
Speciális távolsági átvitel és védelem
Professzionális rack-kivitel és kompatibilitás
Adatok
  • Alapadatok
    • Switch típusa
      • Menedzselhető
    • GVRP
      • Nem
    • Anyag
      • Fém
    • Rack-be szerelhető
      • Igen
    • Multicast támogatás
      • Igen
    • Hálózati csatlakozás
      • 10/100 Mb/s
    • QoS
    • Switch Layer
      • Layer 2 (L2)
    • Menedzselhető
    • WEB alapú kezelés
    • Smart menedzselhetőség
    • Automatikus MDI/MDI-X
      • Nem
    • MAC címtábla
      • 8192 bejegyzés
    • PoE teljesítmény/port
      • 30,0 W
    • POE maximális teljesítmény
      • 375 W
    • Kapcsolódási technológia
      • Vezetékes
  • Csatlakozó(k)
    • Alap LAN csatlakozók típusa
      • Fast Ethernet (10/100)
    • Összes LAN port
      • 26 db
    • Gigabit LAN
      • 2 db
    • 10/100 Mbps LAN
      • 24 db
    • Combo SFP portok száma
      • 2 db
    • POE portok száma
      • 24 db
    • SFP portok száma (telepíthető)
  • Hálózat
    • 10G támogatás
    • Broadcast Storm kontroll
    • Link-aggregáció
    • Virtuális LAN (VLAN) támogatás
    • Virtuális LAN (VLAN) mennyiség
      • 32
    • Spanning Tree
    • Beépített Wi-Fi
    • Szabvány
      • 802.3u
      • 802.3x
      • 802.3ab
      • 802.3z
      • 802.3az
  • Biztonság
    • DHCP
      • DHCP client
  • Kialakítás
    • LED-kijelzők
    • Alap szín
      • Fém
    • Külső tápegység
  • Tápellátás
    • Bemeneti feszültség
    • Redundáns tápegység (RPS) támogatás
  • Jellemzők
    • Beépített ventilátor
  • Egyéb adatok
    • Jumbo frame támogatás
      • 9216
    • Relatív üzemi páratartalom
      • 10 - 90 %
    • Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
      • -10 - 55 °C
    • POE támogatás
    • Tápellátás
      • 230VAC
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 440 mm
    • Magasság (max.)
      • 43,6 mm
    • Mélység (max.)
      • 228 mm