VIDUE PHOX4.433 MC 433 MHz gyári kóddal (2-s kód), 4 csatornás ugrókódos több színű távirányító
Gyártói cikkszám:
PHOX4.433 MC
Márka:
VIDUE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
PHOX4.433 MC, 4 csatornás, ugrókódos, több színű távirányító, 433 MHz, gyári kóddal, (2-s kód)
Adatok
Alapadatok
Típus
Távirányító
Technikai paraméterek
GSM
Nem
2G
Nem
LAN
WiFi
Frekvenciasáv
433,92 MHz
SIA DC-05 (DTMF)
SIA IP DC-09
TELLMon
TEX
Ugrókód
Igen
Bluetooth
Hasonlók
Megnézem mindet
#380583
#380583
VIDUE PHOX4.868 MC 868 MHz gyári kóddal (2-s kód), 4 csatornás ugrókódos több színű távirányító
VIDUE PHOX4.868 868 MHz gyári kóddal (2-s kód), 4 csatornás ugrókódos távirányító
VIDUE PHOX4.433 távirányító 433 MHz gyári kóddal (2-s kód), 4 csatornás ugrókódos
GARDENGATE MASTER SLIP-WH 4 csatornás/ugrókódos/adó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Philips 23,8" 240V5Q FHD IPS HDMI/VGA/DVI/hangszóró fekete monitor (Használt A)
Kärcher 1.628-575.0 WD 3-18 S V-17/20 (YSY) száraz-nedves porszívó
MSI 34" Gaming 342CQR E2 UWQHD VA LED 180Hz HDMI/DP ívelt gamer monitor