VIDUE PHOX4.868 MC 868 MHz gyári kóddal (2-s kód), 4 csatornás ugrókódos több színű távirányító
Gyártói cikkszám:
PHOX4.868 MC
Márka:
VIDUE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
PHOX4.868 MC, 4 csatornás, ugrókódos, több színű távirányító, 868 MHz, gyári kóddal, (2-s kód)
Adatok
Alapadatok
Típus
Távirányító
Technikai paraméterek
GSM
Nem
2G
Nem
LAN
WiFi
Frekvenciasáv
868,30 MHz
SIA DC-05 (DTMF)
TELLMon
Ugrókód
Igen
Hatótávolság
50-80 m
Bluetooth
Hasonlók
Megnézem mindet
#380581
#380581
VIDUE PHOX4.868 868 MHz gyári kóddal (2-s kód), 4 csatornás ugrókódos távirányító
VIDUE PHOX4.433 távirányító 433 MHz gyári kóddal (2-s kód), 4 csatornás ugrókódos
GARDENGATE MASTER SLIP-WH 4 csatornás/ugrókódos/adó
TX MULTICOLOR/280-870MHz/univerzális/másolós adó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Stell SHO 5600 32"-55" VESA 400x400 kihúzható fali konzol