TOO-WDVC-1200W-20 Száraz-nedves porszívó 20 liter, 1.200W
Tartály térfogata: 20,00 L • Típus: Száraz-nedves porszívó
Gyártói cikkszám:
TOO-WDVC-1200W-20
Márka:
TOO
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékjellemzők
Specifikáció:
Feszültség: 230V
Frekvencia: 50Hz
Teljesítmény: 1200W (alumínium motor)
Vákuum: 17 KPA
Zajszint: 79 dB
Jellemzők:
Biztonsági szelep
Fúvó funkció
Kábel- és tömlőtartó
Tartozéktároló rekesz
Univerzális kerekek
Tartós műanyag zárókapcsok
Vízálló bekapcsoló gomb
Csomag tartalma:
Nedves-száraz porszívó
1200W teljesítményű motor
3,5 m-es kábel VDE csatlakozóval
DN32 × 1,5 m-es tömlőkészlet ×1
2 db műanyag cső ×1
Padlókefe ×1
2 az 1-ben résszívó fej ×1
Szivacsszűrő ×1
Ruhaszűrő ×1
Adatok
Technikai paraméterek
Akkufeszültség
230 V
Kábel hosszúság
350 cm
Tartály térfogata
20,00 L
Teljesítmény
1200 W
Tisztítás típusa
Száraz + Nedves
Zajszint
79 dB
Alapadatok
Típus
Száraz-nedves porszívó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek