Axagon ACU-PQ67D PD3.0 & QC4+ 2× OUTPUTS, LCD kijelzővel és két kimenettel (USB-A + USB-C) 67W GaN hálózati töltő
Típus: Hálózati adapter • Alap szín: Szürke
Csomag
csomagban elérhetõ
Újdonság
3 hete jelent meg
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
ACU-PQ67D
Márka:
AXAGON
Garancia:
24 hónap
Termékleírás
Utazó fali töltő AXAGON ACU-PQ67D GaN egyszerre akár két mobileszköz gyors töltéséhez. A 67 W összteljesítménynek köszönhetően notebookok, táblagépek, telefonok és egyéb mobil eszközök maximális sebességgel tölthetők. Az adapter egy szabványos USB-A csatlakozóval, de kétoldalas USB-C csatlakozóval is rendelkezik. A jól áttekinthető LCD kijelzőn látható az aktuális töltési teljesítmény.
A Quick Charge 4+ technológia lehetővé teszi a telefonok akár 4× gyorsabb töltését, mint egy hagyományos USB töltő. A Power Delivery 3.0 technológia nemcsak a modern telefonok töltését támogatja, hanem a nagy modern laptopok 67 W-os töltését is lehetővé teszi.
Az Apple eszközök támogatják a gyors töltést, amelynek maximális teljesítménye a konkrét modelltől függően eltérő: az iPhone 12–15 modellek 20 W-os, az iPhone 16 és 16 Pro modellek 24 W-os, az iPhone 13 Pro és 15 Pro modellek, valamint az iPhone 17 modellek 27W-os töltést támogatnak. Az iPhone 16 Pro Max akár 30 W, az iPhone 17 Pro és Pro Max pedig akár 40 W teljesítményt is kínál. A töltő kompatibilis az iPadekkel, valamint az Apple MacBook Air és Pro laptopokkal is.
A Samsung Galaxy telefonok támogatják a Super Fast Charging gyors töltést, akár 25 W SFC teljesítményig a Galaxy S20–S25 sorozat és a Z Fold és Z Flip összecsukható modellek esetében. A kiválasztott Galaxy Ultra modellek és Galaxy Tab táblagépek még gyorsabb, akár 45 W-os SFC 2.0 töltést tesznek lehetővé.
Támogatottak más márkák is, mint például a Motorola, Google Pixel, Xiaomi, Honor, Oppo, OnePlus, Realme és más általános telefonok és táblagépek. A töltő alkalmas PD 3.0 technológiával rendelkező laptopok töltésére is, akár 67 W-ig, beleértve a Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus és más márkákat is.
Bemenet:
  • az AC 100–240V / 1.8A / 50–60Hz (WIV funkció) bemeneti feszültség többféle nemzeti töltési standardot támogat
  • kétcsapos euro villa - a töltő testébe integrálva
Kimenetek:
  • USB-A port QC (telefonok) max. 30 W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
  • Töltési technológia: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, SMART, Apple 2.4A
  • USB-C port PD (laptopok, telefonok) max. 67 W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.35A, PPS: 3.3-11V/5A
A töltő maximális teljesítménye több port használata esetén:
2 eszköz egyszerre csatlakoztatva
  • USB-C port PD = 45 W MAX
  • USB-A port QC = 12 W MAX
Támogatott töltési technológiák:
  • Minden 5V támogatású és Apple iPhone 5, 6, SE, 7 készülék standard töltése.
  • SMART – max. 5V/4.5A töltése, Qualcomm Quick Charge 1.0, USB Battery Charge 1.2 (DCP 1.5A) és Apple 2.4A (iPad).
  • FCP – gyors töltése a Huawei Fast Charge Protocol protokoll használatával.
  • SCP – gyors töltése (akár 25W) a Huawei SuperCharge Protocol protokoll használatával.
  • AFC – gyors töltése a Samsung Adaptive Fast Charging protokoll használatával.
  • PD – gyors töltése a USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0 protokoll használatával.
Példák a támogatott telefonokra, táblagépekre és laptopokra:
  • SFC – gyors töltés (akár 25W) a Samsung Galaxy telefonokhoz S20, S21, S22, S23, S24, S25 sorozatú, Note 10, 20 sorozatú, Z Fold 2, 3, 4, 5, 6, 7 sorozatú, Z Flip 3, 4, 5, 6, 7 készülékekhez.
  • SFC 2.0 – gyors töltése (akár 45W) a Samsung Galaxy telefonokhoz S20, S21, S22, S23, S24, S25 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S10+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra, Tab S10 Ultra.
  • PD – gyors töltése (akár 20W) az Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus, 16 Plus telefonhoz.
  • PD  – gyors töltése (akár 24W) iPhone 16e, iPhone 16, iPhone 16 Pro.
  • PD –  gyors töltése (akár 27W) az Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max, iPhone 17 telefonhoz.
  • PD – gyors töltése (akár 30W) iPhone 16 Pro Max.
  • PD – gyors töltése (akár 40W) iPhone 17 Pro, 17 Pro Max.
  • PD – gyors töltés (akár 67W) Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro és mások számára.
A töltő támogatja a WIV, AIC, CV/CC funkciókat:
Komplex kimenet védelem: OCP, OVP, OTP, OSP:
  • Over Current Protection. Áram túlterheléssel szembeni kimenő oldali védelem.
  • Over Voltage Protection. Kimeneti túlfeszültség elleni védelem.
  • Over Temperature Protection. Adapter túlmelegedés elleni védelem.
  • Output Short Circuit Protection. Kimeneti rövidzár elleni védelem.
Az LCD kijelző megjeleníti:
  • Aktuális töltési teljesítmény wattban (W).
További tulajdonságok:
  • a töltő készülékházának méretei 90 × 46 × 32 mm villával,
  • tömeg: 105 g,
  • anyaga: éghetetlen műanyag.
A csomagolás tartalma:
  • szürke hálózati töltő,
  • telepítési útmutató
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Hálózati adapter
    • Márka kompatibilitás
      • Univerzális
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Szürke
    • Anyag
      • Műanyag
    • Szélesség (max.)
      • 90 mm
    • Magasság (max.)
      • 46 mm
    • Mélység (max.)
      • 32 mm
    • Súly
      • 105 gramm
  • Technikai paraméterek
    • Teljesítmény
      • 67 W
    • Gyorstöltés
      • Igen
    • Gyorstöltés verzió
      • 4+
    • AC bemeneti feszültség
      • 100 - 240 V