Canyon CND-CHA100W01 GaN PD 100W QC 3.0 30W fehér hálózati adapter
Típus: Hálózati adapter • Alap szín: Fehér
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
CND-CHA100W01
Márka:
CANYON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Hálózati adapter
Márka kompatibilitás
Univerzális
Asztali állvány
Nem
Akkumlátort tartalmaz
Nem
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Technikai paraméterek
Teljesítmény
100 W
Vezeték nélküli töltés
Gyorstöltés
Igen
Gyorstöltés verzió
3.0
AC bemeneti feszültség
100 - 240 V
Csatlakozó(k)
Bluetooth
1. csatlakozó típusa
USB A
2. csatlakozó típusa
USB C
Hasonlók
Megnézem mindet
#393482
#393482
Akyga Samsung Galaxy Watch Small GEAR S2 S3 AK-SW-10 1m okosóra hálózati töltő adapter
Akyga Samsung Galaxy Watch Active Wireless Charger AK-SW-09 1m okosóra hálózati töltő adapter
Akyga HUAWEI BAND AK-SW-22 50cm okosóra hálózati töltő adapter
AVAX CH320 SPEEDY Hálózati fali töltő USB + Type C, 20W
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek