Satechi ST-C200GM-EU 200W 6xType-C GaN szürke hálózati töltő
Típus: Hálózati töltő • Alap szín: Szürke
Gyártói cikkszám:
ST-C200GM-EU
Márka:
SATECHI
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Hálózati töltő
Márka kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Szürke
Technikai paraméterek
Teljesítmény
200 W
Csatlakozó(k)
1. csatlakozó típusa
Type-C
Hasonlók
Megnézem mindet
#310367
#310367
Maxlife TF-0013 Maxlife 2.1A 2xUSB fekete hálózati töltő
Maxlife TF-0012 Maxlife 2.1A USB fehér hálózati töltő
Emos Quick 3A univerzális USB töltő
Hama 200006 "PD" USB Type-C univerzális hálózati töltő
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek