Verbatim 49700 CHR-30EU1 USB 30W 1xUSB-C PD 20W/1xUSB-A QC 3.0/2xUSB-A 10W fekete hálózati töltő
Típus: Hálózati töltő • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
49700
Márka:
VERBATIM
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Hálózati töltő
Márka kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Szélesség (max.)
91,2 mm
Magasság (max.)
45,7 mm
Mélység (max.)
27,5 mm
Súly
66 gramm
Technikai paraméterek
Teljesítmény
30 W
Csatlakozó(k)
1. csatlakozó típusa
3xUSB A
2. csatlakozó típusa
USB C
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek