Verbatim 49701 CHR-30EU2 USB 30W 1xUSB-C PD 20W/1xUSB-A QC 3.0/2xUSB-A 10W fehér hálózati töltő
Típus: Hálózati töltő • Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
49701
Márka:
VERBATIM
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Hálózati töltő
Márka kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Szélesség (max.)
91,2 mm
Magasság (max.)
45,7 mm
Mélység (max.)
27,5 mm
Súly
66 gramm
Technikai paraméterek
Teljesítmény
30 W
Csatlakozó(k)
1. csatlakozó típusa
3xUSB A
2. csatlakozó típusa
USB C
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek