Baseus A00064400221-00 Eli Sport 1 Open-Ear True Wireless fehér fülhallgató
Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
A00064400221-00
Márka:
BASEUS
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Típus
True Wireless fülhallgató
Csatlakozó(k)
Kapcsolódási technológia
Vezeték nélküli
USB Type-C
Igen
Wireless
Igen
Bluetooth
Bluetooth
5.3
Alapadatok
Hangerő szabályzó
Kompatibilitás
Bluetooth eszköz
Mobiltelefon
Nemzetközi védelmi (IP) kód
IPX4
Technikai paraméterek
Mikrofon elhelyezés
Beépített
Feltöltési idő
1 óra
Frekvencia tartomány
20 - 20000 Hz
Hatótávolság (max.)
10 m
Hangszóró átmérő
16 mm
Kapacitás
65 mAh
Üzemidő
7,5 óra
Töltőtok Kapacitás
600 mAh
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Hasonlók
Megnézem mindet
#458983
#458983
Sony WF-L910 Linkbuds Open True Wireless Bluetooth fehér fülhallgató
Sony WF-LS910N Linkbuds Fit zajszürős True Wireless Bluetooth fekete fülhallgató
Canyon Doublebee GTWS-2 True Wireless Bluetooth sárga gamer fülhallgató
Canyon Doublebee GTWS-2 True Wireless Bluetooth narancssárga gamer fülhallgató
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Hecht 3331INOX szivattyú
Sencor SCB 6150SS-EUE3 1,5L ezüst-fehér elektromos aprító
AEG EX 150 ES 440 W excentrikus csiszoló
ICO Trio 0,5mm vegyes színű nyomósirón