Axagon BUCM-CM20TB 1,1m USB C csavart fekete adat- és töltőkábel
Alap szín: Fekete • Csatlakozó 1: USB C • Csatlakozó 2: USB C
Gyártói cikkszám:
BUCM-CM20TB
Márka:
AXAGON
Garancia:
24 hónap
Termékleírás
Csavart összekötő USB-C <-> USB-C adat- és töltőkábel AXAGON BUCM-CM20TB TWISTER USB 2.0 kábel mindkét végén USB-C apa csatlakozóval. A kábelt telefonok, táblagépek és egyéb mobileszközök adat szinkronizálására és töltésére tervezték. A kábel támogatja az akár 480 Mb/s sebességű adatátvitelt, kompatibilis a Power Delivery 60W, Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, SMART és más töltési technológiákkal. A csatlakoztatott készülék akár 3A áramerősséggel is tölthető.
A 22AWG (alacsonyabb szám = nagyobb keresztmetszet és alacsonyabb vezetékellenállás) teljesítménykábelek garantálják a telefonok és más mobileszközök gyors töltését. A kábel támogatja a laptopok töltését is a Power Delivery 60 W technológiával. Az 30AWG adatkábelek a kiváló minőségű árnyékolással együtt megbízható adatátvitelt biztosítanak. A dupla árnyékolás megvédi az átvitt jeleket a káros interferenciáktól.
Csatlakozók:
• USB-C (M) male / apa
• USB-C (M) male / apa
További tulajdonságok:
• DATA SYNC & FAST CHARGING – egyidejű adatátvitel és a mobileszköz akkumulátorának töltése.
• USB 2.0, kompatibilis az USB 1.1-gyel.
• Támogatja a következő átviteli sebességeket 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
• Támogatott töltési technológiák: Power Delivery 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging és mások.
• Nagysebességű töltés akár 3A áramerősségig támogatja.
• Kábel magában tartalmazza a 22AWG töltő kábelt, 30AWG adatkábelt.
További adatok:
• A kábel hossza 110 cm kinyújtott állapotban, 50 cm rövidített állapotban,
• a kábel külső átmérője 4.2 mm.