Axagon BUCM2-CM20AB 2m USB C fekete adat- és töltőkábel
Alap szín: Fekete • Csatlakozó 1: USB C • Csatlakozó 2: USB C
Gyártói cikkszám:
BUCM2-CM20AB
Márka:
AXAGON
Garancia:
24 hónap
Termékleírás
Prémium összekötő USB-C <-> USB-C adat és töltés AXAGON BUCM-CM20AB HQ USB 2.0 kábel mindkét végén USB-C apa csatlakozóval. A kábelt telefonok, táblagépek és egyéb mobileszközök adat szinkronizálására és töltésére tervezték. Akár 480 Mb/s-os adatátvitelt és akár 3A áramú töltést is támogat. A kábel kompatibilis a Power Delivery 60W, Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, SMART és más töltési technológiákkal.
A 22AWG (alacsonyabb szám = nagyobb keresztmetszet és alacsonyabb vezetékellenállás) teljesítménykábelek garantálják a telefonok és más mobileszközök gyors töltését. A kábel a Power Delivery 60W-os technológiával támogatja a laptopok töltését is. Az 30AWG adatkábelek a kiváló minőségű árnyékolással együtt megbízható adatátvitelt biztosítanak. A dupla árnyékolás megvédi az átvitt jeleket a káros interferenciáktól.
Csatlakozók:
• USB-C (M) male / apa
• USB-C (M) male / apa
További tulajdonságok:
• DATA SYNC & FAST CHARGING – egyidejű adatátvitel és a mobileszköz akkumulátorának töltése.
• USB 2.0, kompatibilis az USB 1.1-gyel.
• Támogatja a következő átviteli sebességeket 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
• Nagysebességű töltés akár 3A áramerősségig támogatja.
• Támogatott töltési technológiák: Power Delivery 2.0/3.0 60W (20V/3A), Qualcomm  Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast  Charge Protocol, SMART Charging és mások.
• Kábel magában tartalmazza a 22AWG tápkábelek, 30AWG adatkábelt.
További adatok:
• kábel hossza 2 m,
• kábel külső átmérő 4 mm.