Black&Decker BDCHD18K 18V 1,5Ah kofferben akkus ütvefúró-csavarozó
Típus: Ütvefúró-csavarozó
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
BDCHD18K-QW
Márka:
BLACK AND DECKER
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Ütvefúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473387
#473387
Scheppach C-CD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) ütvefúró-csavarozó
Einhell 4514221 TE-CD 18/2 Li-i +64 2x2Ah akkumulátoros ütvefúró-csavarozó szett
Scheppach BC-CD60-X - akkus 2-sebességes indukciós motorral IXES 20 V (akku és töltő nélkül) ütvefúró-csavarozó
Einhell 4514225 PROFESSIONAL PXC TP-CD 18/50 Li-i BL - FCB akkumulátoros ütvefúró-csavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Handy 11109A 11 x 100 mm - átlátszó - 10 db ragasztórúd