Ventaris VGCF120-1F-B Tempest RGB számítógép ventilátor
Ventilátor átmérő: 120 mm • Fordulatszám: 1600 RPM • Ventilátor szám: 1 db • PWM szabályozó: Van
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
VGCF120-1F-B
Márka:
VENTARIS
Garancia:
12 hónap
Gyûjtõ:
karton=60db
Termékleírás
A Ventaris VGCF120-1F-B Tempest RGB egy 120 mm-es számítógép-ventilátor, amely hatékony hűtést és stabil légáramlást biztosít PC rendszerekben. Optimalizált lapátkialakítása egyenletes levegőszállítást tesz lehetővé, miközben alacsony zajszinten működik.
Az 5V ARGB világítás látványos fényhatásokat biztosít, így a ventilátor ideális választás gamer konfigurációkhoz és egyedi PC építésekhez. A szabványos 120 mm-es méret széles kompatibilitást garantál a legtöbb számítógépházzal.
Főbb jellemzők
  • 120 mm-es szabványos számítógép ventilátor
  • 5V ARGB világítás (RGB vezérlés)
  • PWM fordulatszám-szabályozás
  • Daisy chain csatlakoztatási lehetőség
  • Alacsony zajszintű működés
  • Gamer és általános PC hűtéshez
Műszaki adatok
  • Méret: 120 × 120 × 25 mm
  • Fordulatszám: 600–1600 RPM (±10%)
  • Ventilátor feszültség: 12 V DC
  • Világítás feszültség: 5 V DC
  • Csatlakozó: 5V ARGB 3-pin + 4-pin PWM
  • Világítás: 5V ARGB
  • Kialakítás: Daisy chain támogatás
  • Csomag tartalma: 1 db ventilátor
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Ház ventilátor
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
    • Fordulatszám
      • 1600 RPM
    • Ventilátor szám
      • 1 db
  • Technikai paraméterek
    • RGB világítás
      • Igen
    • PWM szabályozó
      • Igen
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 120 mm
    • Magasság (max.)
      • 120 mm
    • Mélység (max.)
      • 25 mm