Ventaris VGCF120-1F-W Tempest RGB számítógép ventilátor fehér
Ventilátor átmérő: 120 mm • Fordulatszám: 1600 RPM • PWM szabályozó: Van
Gyártói cikkszám:
VGCF120-1F-W
Gyûjtõ:
karton=60db
Termékleírás
Ventaris Tempest RGB (VGCF120-1F-W) – Hatékony hűtés és látványos fehér design
A Ventaris VGCF120-1F-W Tempest RGB egy prémium megjelenésű, 120 mm-es számítógép ventilátor, amely ideális egyensúlyt teremt a magas hűtési teljesítmény és a csendes működés között. Fehér kivitelének és címezhető RGB világításának köszönhetően tökéletes választás modern gamer konfigurációkhoz és vízhűtéses rendszerekhez.
Alkalmazási terület
Optimalizált légáramlás
A speciális lapátkialakítás javítja a PC airflow-t, miközben alacsony zajszintet biztosít.
Látványos ARGB világítás
Az 5V-os címezhető RGB rendszer egyedi fényeffektusokat tesz lehetővé, amelyek szinkronizálhatók a többi komponenssel.
Daisy Chain támogatás
Intelligens PWM vezérlés
Műszaki adatok
  • Méret: 120 x 120 x 25 mm
  • Fordulatszám: 600 - 1600 RPM ±10%
  • Csatlakozók: 4-pin PWM + 3-pin 5V ARGB
  • Üzemi feszültség: 12V DC (Ventilátor) / 5V DC (Világítás)
  • Világítás típusa: 5V ARGB (Addressable RGB)
  • Extrák: Daisy chain (sorolható) csatlakozás
  • Csomag tartalma: 1 db ventilátor
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fehér
    • Szélesség (max.)
      • 120 mm
    • Magasság (max.)
      • 120 mm
    • Mélység (max.)
      • 25 mm